Programma

Trainingsuren seizoen 2020-2021

Maandag
urengroepsportzaal
18.30u - 20.00uConditie- en speedtraining 16 + groep 1SBC - Hoogstraat 30
20.00u - 21.30uConditie- en speedtraining 16 + groep 2SBC - Hoogstraat 30
20.30u - 22.00uDemo ASBC - Hoogstraat 30
18.30u - 19.30uFusion basisSporthal Rode Los - Gymzaal
19.30u - 21.30uFusion gevorderdenSporthal Rode Los - Gymzaal

19.30u - 21.00u

18+Groenhof kleine zaal

19.30u - 21.00u

Ex- competitie 18+ RopeskippingGroenhof kleine zaal
Dinsdag
urengroepsportzaal
18.30u - 20.00uBeginnelingen + Recreatie -18Sportkot
18.00u - 19.00uVoorbereiding demoSBC - Hoogstraat 30
19.00u - 21.00uCompetitie 16+ (Groep 2)SBC - Hoogstraat 30
19.00u - 21.00uCompetitie 16+ (Groep 4)SBC - Hoogstraat 30
Woensdag
urengroepsportzaal
17.00u - 19.00uCompetitie mini'sSBC - Hoogstraat 30
16.30u - 17.45uRecrea +SBT - Hoogstraat 10/20
17.00u - 18.30uBeginnelingen + Recreatie -18SBC - Hoogstraat 30
(18.30) 19.00u - 21.00u Competitie BeloftenSBC - Hoogstraat 30 / Groenhof
Donderdag
urengroepsportzaal
19.00u - 21.00u (21.30u)Competitie 16+ (Groep 1)SBC - Hoogstraat 30
19.00u - 21.00u (21.30u)Competitie 16+ (Groep 3)SBC - Hoogstraat 30
Vrijdag
urengroepsportzaal
18u30 - 20.00uFusion basisSBC - Hoogstraat 30
18.30u - 20.00uBeginnelingen -11+ Recreatie -11Gemeentelijke turnzaal
Zingem
20.00u - 21.30uBeginnelingen +11 + Recreatie +11Gemeentelijke turnzaal
Zingem
Zaterdag
urengroepsportzaal
9.00u - 11.00uCompetitie mini'sSBT - Hoogstraat 10/20
9.00u - 11.00uCompetitie beloftenSBC - Hoogstraat 30 / Groenhof
9.30u - 11.00uBeginnelingen + RecreatieGroenhof
11:00u - 12.30uRecrea +Groenhof
11.15u - 13.15uCompetitie 16+ (groep 1-3)SBC - Hoogstraat 30
13.15u - 15.15uCompetitie 16+ (groep 2-4)SBC - Hoogstraat 30
14.00u - 15.30uBeginnelingen + RecreatieSporthal 't Rosco RONSE
17.30u - 19.30uFusion gevorderdenSporthal Rode Los - Gymzaal
Zondag
urengroepsportzaal
9.30u - 11.00uConditietraining en speed beloftenRecrean poly 1
9.30u - 11.00uturnen -11 (Mini's en Recrea+) en 16+Sporthal Rode Los - Gymzaal
11.00u - 12.00uVaardigheidstraining en speed mini'sRecrean poly 1
11.00u - 12.30uturnen +11 ( beloften, Recrea+ )Sporthal Rode Los - Gymzaal
18.00u - 20.00uDemo BSBC - Hoogstraat 30
18.00u - 20.00uDemo CSBC - Hoogstraat 30